Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

KONCERTY EDUKACYJNE
 

     Lubuskie Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej jest organizatorem koncertów edukacyjnych w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, szkołach ponadgimnazjalnych, ośrodkach terapii zajęciowych, WTZ, DPS itp. Koncerty edukacyjne odbywają się cyklicznie raz w miesiącu (każdy miesiąc to inny temat koncertu), przedstawiając za każdym razem różnych artystów z Polski, Europy oraz świata, różne zestawienia instrumentów, zagadnienia muzyczne, formy muzyczne i taneczne. Koncerty odbywają się dla dwóch różnych grup wiekowych w dwóch blokach tematycznych:

  - "Opowieści z zaczarowanego świata muzyki" – koncerty trwają 30 - 35 minut i są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I – III szkół podstawowych

- "Muzyka melomana" – koncerty trwają 45 minut i są skierowane do uczniów szkół podstawowych klas IV – VI, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, liceów, ośrodków terapii zajęciowych, WTZ, DPS itp.

   

       Koncerty Edukacyjne jakie proponujemy są wszechstronne, aby każdy z uczestników, mógł w zależności od swoich upodobań, zapoznać się bliżej z daną formą artystyczną, ale tym samym poznać nowe dziedziny, style z zakresu muzyki, tańca, form artystycznych. Repertuar naszych koncertów obejmuje muzykę typowo klasyczną, rozrywkową, jazzową, kameralną, filmową i operetkową, a także pop, hip hop, taniec (tancerze), poznawanie kultury innych państw europy i świata. Dla najmłodszych przygotowaliśmy opowieści muzyczne, bajki muzyczne, przedstawienia teatralno – muzyczne, nie sposób wszystkiego wymienić. Do każdego gatunku koncertu zatrudniamy profesjonalnych muzyków, wykonawców którzy specjalizują się w swojej dziedzinie artystycznej. Dokładamy wszelkich starań aby nasze cykle koncertów stały na jak najwyższym poziomie, a nasi słuchacze byli w pełni usatysfakcjonowani z przybycia i wysłuchania  koncertu. 

     Koncerty Edukacyjne odbywają się na terenie placówki zamawiającej. Wymogi jakie są potrzebne do przeprowadzenia koncertów, to oczywiście pomieszczenie, oraz dostęp do prądu.

     Takie formy przekazu, od wielu lat przynoszą olbrzymie efekty wśród dzieci i młodzieży, które uczestnicząc w koncertach często bardzo interaktywnie, zadają Naszym artystom wiele pytań, włączają się w koncert biorąc czynny udział (próbując gry na instrumentach, wcielając się w postacie przy przedstawieniach, podejmując próby różnych gatunków tanecznych), bardzo często pada pytanie "a jaki będzie temat następnego koncertu". To wszystko pokazuje, że dzieci i młodzież są bardzo chłonne na poznawanie form artystycznych (znanych i mniej znanych), a tym samym odkrywając tajniki poszczególnych dziedzin artystycznych, możemy pozytywnie zarazić Naszych słuchaczy, którzy w przyszłości będą mogli sami wykonywać te formy, z którymi odwiedzamy Naszą młodzież, w ich placówkach oświatowych.

Jesteś tutaj: Start Koncerty Edukacyjne