Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

 O NAS   

         Lubuskie Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej, to firma istniejąca na polskim rynku od 2005 roku. Przez prawie 10 lat, przyczyniamy się do rozpowszechniania kultury polskiej, europejskiej oraz światowej, poprzez organizację koncertów edukacyjnych w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea, szkoły ponadgimnazjalne, WTZ, DPS), spektakli teatralnych, imprez okolicznościowych (festyny, mikołajki, dzień dziecka itp.) Wszystkie Nasze działania skierowane są do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zapraszając wielu artystów z Polski oraz całego świata, staramy się przekazać Naszym słuchaczom, tajniki wielkiej sztuki scenicznej takiej jak muzyka, teatr, taniec. Na Naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo, bardzo dokładne informacje odnośnie Naszej działalności w kraju jak i za granicą.

 

1. KONCERTY EDUKACYJNE

   

     Lubuskie Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej, jest organizatorem koncertów edukacyjnych w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea, szkoły ponadgimnazjalne, DPS, WTZ itp). Koncerty odbywają się na terenie placówki zamawiającej, raz w miesiącu, a na cały cykl składa się 9 koncertów (od października, miesiąc po rozpoczęciu roku szkolnego, do czerwca, miesiąca kończącego rok szkolny). Tematyka jest różnorodna, począwszy od muzyki klasycznej, filmowej, prezentację instrumentów, gatunków muzycznych, form tanecznych, a także jak co roku, zapraszamy do udziału gości z zagranicy, którzy prezentują swoje narodowe instrumenty, stroje, opowiadają o tradycjach, kulturze, o życiu codziennym kraju z którego pochodzą. Koncerty prowadzone są przez prelegentów, którzy w zależności od wieku słuchaczy, oprowadzają po świecie muzyczno - artystycznym. W każdej placówce oświatowej, pozostawiamy co miesiąc wiedzę artystyczną, którą Nasi słuchacze nie znajdą w książkach, a poprzez interakcję z Naszymi gośćmi, mamy nadzieję będą mile wspominać każdy z koncertów, z którym do Państwa przyjedziemy.

2. SPEKTAKLE TEATRALNE

 

     Dla Naszych słuchaczy przygotowaliśmy spektakle teatralne. Nasza oferta systematycznie co roku powiększa się. Nasi aktorzy, którzy przygotowują z pełną starannością każde przedstawienie teatralne, zachęcają słuchaczy do wspólnej zabawy, tym samym ucząc i pokazując podstawowych zachowań scenicznych. Spektakle teatralne skierowane są do przedszkoli oraz szkół podstawowych, jak również domów kultury. Dobór scenografii, muzyki, strojów a także co najważniejsze przejrzysta i często bardzo humorystyczna fabuła, wprowadza dzieci i młodzież w świat bajek, których morał daje często do zastanowienia, co zrobić by zawsze wszystko dobrze się skończyło.

3. IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

     Od prawie 10 lat, jesteśmy organizatorami imprez okolicznościowych (zabawy karnawałowe, festyny, mikołajki, dzień dziecka, andrzejki itp.) dla dzieci i młodzieży. Każda impreza to dla Nas nowe wyzwanie, bo przecież nie ma dwóch takich samych dzieci. Dlatego do każdej imprezy podchodzimy ze szczególną starannością, dobierając odpowiednią oprawę muzyczną, oświetleniową oraz osoby prowadzące. Imprezy organizujemy w zamkniętych pomieszczeniach, jak również pod gołym niebem (jeśli pogoda na to pozwala). Z Naszej strony życzymy Państwu udanej zabawy.

4. ZESPOŁY

LCEAiK współpracuje z wieloma zespołami muzycznymi, które na co dzień wykonują różne gatunki muzyczne, począwszy od muzyki ludowej, klasycznej, rozrywkowej, jazzowej, latino itp. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z Naszą ofertą na podstronie "Zespoły", znajdziecie tam Państwo wszelkie informacje dotyczących zespołów, które na co dzień współpracują z Lubuskim Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej, a tym samym kiedy będziecie Państwo organizatorami imprezy kameralnej lub masowej, będziemy mogli gościć w Państwa miejscowości. Zapraszamy.

5. KULTURA DLA DOROSŁYCH


     Szerząc kulturę wśród najmłodszych i młodzieży, nie zapominamy o dorosłej publiczności, dla której mamy przygotowanych szereg atrakcji artystycznych (koncerty klasyczne, programy rozrywkowe, spektakle teatralne, organizacja imprez okolicznościowych i tematycznych). Repertuar i zasięg programowy jest na tyle bogaty, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Staramy się aby Nasz program był i poważny i z poczuciem humoru, abyście Państwo wychodzą z koncertu bądź przedstawienia, byli w pełni uduchowieni muzycznie jak i teatralnie.

Jesteś tutaj: Start O nas