Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Warsztaty taneczne Break Dance

Warsztaty Taneczne Break Dance

 

     Maciek Wieczorek (BBOY WIECZÓR) - reprezentant ekipy Tabasco Break Rebels w Zielonej Górze. Półfinalista programu Got tu Dance. Tancerz, choreograf, instruktor tańca, prowadzący zajęcia w Zielonej Górze, jak i na terenie całej Polski. Z tańcem związany od 15 lat. Taniec to dla mnie całe życie,  poświęciłem mu większość mojego życiowego czasu, przekazując swoje umiejętności dzieciom oraz młodzieży na warsztatach tanecznych Break Dance. Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ od najmłodszych lat należy kształtować dzieci i młodzież w tańcu i przekazywać pozyskaną wiedzę od najmłodszego do najstarszego uczestnika warsztatów. Na co dzień współpracuję z Lubuskim Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej, Zielonogórskim Klubem Sportowym BUGS Team, z fundacją Talent z Poznania. Zapraszam wszystkich chętnych na moje zajęcia.

  

Koncerty karnawałowe

Koncerty Karnawałowe

 

      Koncerty karnawałowe cieszą się co roku bardzo dużą popularnością. Mimo całonocnej zabawy sylwestrowej, filharmonicy wiedeńscy, 1 stycznia rozpoczynają Nowy Rok,  koncertem symfonicznym. My również pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą koncertów muzyki karnawałowej. Koncert utrzymany w klimacie muzyki operetkowej, klasycznej - rozrywkowej, filmowej, musicalowej. Na koncercie nie zabraknie utworów takich kompozytorów jak F. Lehar, J. Brahms, A. Piazzola, S. Joplin, J. Offenbach, R. Strauss, W. A. Mozart i wielu innych. A wykonywane utwory to najpiękniejsze walce, polki, tanga, arie, romanse itp.

       Koncert poprowadzi aktor filmowy oraz teatralny Pan Sławomir Krzywiźniak, natomiast muzycznie zaprezentuje się zespół Camerata Trio w składzie: Kamila Susłowicz - skrzypce, Arkadiusz Szydło - wiolonczela, Sebastian Cieśliński - fortepian, Piotr Czajkowski (Berlin) - tenor, Iwona Kowalkowska/Marzena Rudnicka/Barbara Gutaj Monowid - sopran.

       Zapraszamy do udziału w okresie karnawału, do wspólnej zabawy oraz relaksacyjnego przywitania Nowego Roku.

      

Seb - Band

SEB - BAND

     Zespół SebBand - to trzyosobowy zespół zawodowych muzyków, którzy w branży muzycznej pracują już hohoho. Przez kilkanaście lat grając na wielu imprezach (wesela, bankiety, studniówki, bale karnawałowe itp.), wiemy jak od strony muzycznej, rozrywkowej przygotować tak imprezę, aby była to impreza wyjątkowa i szczególna, a wszyscy zaproszeni goście byli wymęczeni od tańczenia i zabawy. To kosztuje Nas dużo wysiłku i pracy, ale takie owocne zmęczenie jest dla Nas wyzwanie do robienia jeszcze bardziej efektownych imprez. Trzy wokale (dwa męskie i żeński, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara elektryczna oraz klasyczna, nadają smaczku różnym gatunkom muzycznym, które wykonujemy od Biesiady - Disco Polo poprzez muzykę POP, ROCK, muzykę rozrywkową. 30 lat grając każdy na swoim instrumencie możemy śmiało powiedzieć że tajniki instrumentów w 99% są dla Nas odkryte, co wykorzystujemy na scenie. Zapraszam Szanowni Państwo do zapoznania się z Naszą ofertą, a także do obejrzenia Naszej strony, gdzie również każdy mam nadzieję znajdzie coś dla siebie, a my tym samym pomożemy w małym stopniu przy organizacji Państwa imprezy.

Symfonia Papieska

Symfonia Papieska

 

       Przygotowaliśmy dla Państwa, przepiękny koncert upamiętniający postać największego polaka, ojca polskiego narodu, opiekuna ale również jak pamiętamy przewodnika w tych ciężkich czasach Państwa Polskiego. Koncert dla polaka, który na całym świecie jest najbardziej rozpoznawalny jako Jan Paweł II, a dla Nas również jako Karol Wojtyła.

       Poprzez muzykę, którą Jan Paweł II tak mocno ukochał, pragniemy przypomnieć Państwu, najważniejsze momenty z życia Papieża, słowa które do Nas kierował (archiwalne nagrania), chwile którymi Nas wzruszał, a to wszystko ubrane arcydzieła muzyki klasycznej, filmowej, sakralnej, specjalnie dobranej na potrzeby koncertu. 

       Na koncercie usłyszymy utwory takich kompozytorów jak: Jan Sebastian Bach, Wolfgang Amadeusz Mozart, Henry Mancini, Johannes Brahms, Ennio Morricone, Jerry Bock, Wojciech Kilar, Cezar Franck, Carl Maria Weber itp.

      

       Koncert wykona dla Państwa zespół Camerata Tio wraz z solistami (śpiewakami operowymi), w składzie:

Kamila Susłowicz - skrzypce

Arek Szydło - wiolonczela

Sebastian Cieśliński - fortepian

Piotr Czajkowski - tenor

Barbara Gutaj - Monowid/Iwona Kowlkowska/Ina Kamaryan - sopran

 Filmy

Symfonia Papieska - Sunrise, sunset

Symfonia Papieska - Laschia ch'io pianga

Symfonia Papieska - Ave Maria

Symfonia Papieska - Wokaliza

Symfonia Papieska - Panis Angelicus

Symfonia Papieska - Time to say goodbye

Zespoły

ZESPOŁY

 

Jesteś tutaj: Start Zespoły Kategoria (pl-pl)