Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

CAMERATA TRIO

      Camerata Trio - zespół muzyków instrumentalistów oraz wokalistów, który powstał w roku 2009. Członkowie zespołu, to zawodowi muzycy, którzy kształcili się w grze na swoich instrumentach na Akademiach Muzycznych w Gdańsku oraz Poznaniu. Od ponad pięciu lat, zespół Camerata Trio przygotowuje repertuar specjalnie opracowany na trio, wykonując utwory muzyki klasycznej, operowej, operetkowej, musicalowej, filmowej itp., wszystko na potrzeby imprez na których zespół występuje. Codzienna praca każdego z członków zespołu (Szkoła Muzyczna, Filharmonia, Agencja Artystyczna, Opera poznańska), pozwala na ubogacenie repertuaru zespołu Camerata Trio. Upiększając muzycznie każdą imprezę okolicznościową, zespół starannie dobie repertuar, aby koncert był mile odebrany przez Naszych słuchaczy. Repertuar zespołu to przekrój epok od muzyki renesansu i baroku, poprzez perfekcyjny klasycyzm, zakochany romantyzm, i pełna niespodzianek muzyka XX w. Zespół wykonuje utwory instrumentalne, jak również wokalno instrumentalne. Skład zespołu tworzą:

 

Sebastian Cieśliński - fortepian

     Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w I i II stopnia w Zielonej Górze, oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku. Kunszt pianistyczny kształcił na Festiwalach Pianistycznych im. Fryderyka Chopina w Dusznikach Zdrój, w klasie fortepianu prof. Haliny Czerny Stefańskiej, Wiktora Mierżanowa, Włodzimierza Obidowicza oraz Tatiany Szebanowej. Jest uczestnikiem oraz laureatem Konkursów Pianistycznych w Polsce (m.in. Międzynarodowy Konkurs im A. Rubinsteina w Bydgoszczy) oraz za granicą ( Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Senigagliach - Włochy). Od roku 2005 - pianista, akompaniator oraz organizator Koncertów Edukacyjnych - Lubuskiego Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej.

 

 

  

  Kamila Susłowicz - skrzypce

       Podczas studiów współpracowała z wieloma orkiestrami m. In.: European Philharmonic Orchestra, Wiener Mozart Philharmony, Filharmonia Pomorska, Cappella Bydgostiensis, Toruńska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Kameralna Academia, Zespół Solistów Wrocławskich "Ricordanza". W latach 2003-2004 jako stypendystka fundacji Gustav Mahler Jugend Orchester odbyła mistrzowskie kursy "Ferrara Musica" we Włoszech w klasie skrzypiec prof. Thomasa Brandisa i prof. Daniela Gaede oraz prof. Tomasza      Tomaszewskiego. Jako solistka i kameralistka koncertowała w wielu krajach europejskich m.in.: Austrii, Niemczech, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Litwie, we Włoszech, Danii, Szwecji i Francji. W latach 2004 i 2006 odbyła tournee koncertowe po Chinach jako koncertmistrz orkiestry Wiener Mozart Philharmony i Ladies First Symphony Orchestra. W latach 2006-2008 była liderką zespołu kameralnego Pandora's Box w Wiedniu, z którym to odbyła liczne przedstawienia i koncerty. Ponadto w tymże czasie współpracowała również z Frauen-Kammerorchester w Wiedniu. Od 2008 roku jest koncertmistrzem Orkiestry Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda i liderką Lubuskiego Kwartetu Filharmonii Zielonogórskiej. Jako drugi koncertmistrz współpracuje również z orkiestrą filmową "The Film Harmony Orchestra" we Wrocławiu, z którą to nagrała ścieżki dźwiękowe do filmów. Od 2010 roku jest również pedagogiem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Zielonej Górze gdzie prowadzi klasę skrzypiec.

 Arek Szydło - wiolonczela

        Arkadiusz Szydło urodził się 21 stycznia1973 r. w Bytomiu. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej w Poznaniu. W latach (1992-1995) brał udział w orkiestrowych kursach dla młodzieży "Internationalen Orchesterwochen Erl / Tirol" Austria. Swoje dalsze umiejętności kształcił w Zurichu podczas Mistrzowskich Kursów Instrumentalnych Internationale Meisterkurse für Musik Zürich prowadzonych przez Eberharda Finke. W 1998 brał udział w Chautauqua Institution Music Festival w USA, gdzie kształcił się pod okiem Arie Lipskyego oraz Zuilly Baileya. W tym samym roku został stypendystą Miasta Zielona Góra w dziedzinie muzyki. Od 1998 r. jest muzykiem i koncertmistrzem grupy wiolonczel w Filharmonii Zielonogórskiej, z którą koncertuje w kraju i za granicą. W 1998 roku rozpoczął działalność pedagogiczną w Państwowej Szkole Muzycznej w Zielonej Górze i Żaganiu. Od 2008 roku jest członkiem Lubuskiego Kwartetu Smyczkowego Filharmonii Zielonogórskiej z którym to koncertuje w Polsce i za granicą.Jest także, wiolonczelistom trio fortepianowego Camerata Trio.

 

 Barbara Gutej - wokalistka (sopran)

     Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu (z wyróżnieniem). Od wielu lat śpiewaczka Teatru Wielkiego w Poznaniu, gościnnie w Operze Narodowej w Warszawie, Teatrze Muzycznym w Warszawie i Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Gościnnie występowała również w filharmonii, poznańskiej, krakowskiej, bydgoskiej, gorzowskiej. Pani Barbara Gutej jest uczestniczką festiwalu muzyki francuskiej w Bailu (Chiny).

 

 

 


 

Filmy

 

Wojciech Kilar - Wokaliza

Jan Sebastian Bach - Aria na strunie G

Johannes Brahms - V Taniec Węgierski

Wieczorny Dzwon

J. Bock - Sunrise, sunset

 

                       

Jesteś tutaj: Start Zespoły Camerata Trio