PL | EN | DE | RU | ES

Współpraca

Lubuskie Centrum Edukacji Artystycznej i Koncertowej współpracuje od samego początku z placówkami oświatowymi, gdzie wykonuje koncerty edukacyjne, domami kultury, urzędami gmin i miast, instytucjami kultury, pałacami oraz zamkami, a także hotelami. Gościmy tam, gdzie muzyka sprawia iż dzieci, młodzież i osoby dorosłe mogą na jakiś czas zapomnieć o codziennym pędzie, a mogą zatrzymać się i poddać niezapomnianym doznaniom i przeżyciom poprzez muzykę.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Razem z Państwem omówimy szczegóły dotyczące występu w zależności od okoliczności imprezy. Dobierzemy odpowiedni repertuar, tematykę koncertu, mile widziane będą również Państwa podpowiedzi odnośnie programu, a wszystko po to aby zaproszeni goście poczuli się zrelaksowani, uśmiechnięci, a po koncercie aby jak najdłużej wspominali ten szczególny dzień.

Wszelkie pytania można kierować drogą telefoniczną pod numerem 68 458 15 27 lub 606 937 780, oraz drogą mailową na adres: lceaik@lceaik.pl, s.cieslinski@lceaik.pl

Na stronie głównej znajdą również Państwo informacje o Naszym Fb, YouTube oraz Twitterze.